KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612364

nr 1261 2364

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Harlekin med klockan, signerad. Olja på duk, 73x60 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:52:24

12/6 20:25:31 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik